Tento projekt již není aktivní. Náš návod na vytvoření e-shopu je funkční, ale od podzimu 2022 již není aktualizovaný.

SellOnline Založte si e-shop a rozjeďte online podnikání

Affiliate SellOnline:
Provizní program

Nabízíme možnost provizní spolupráce. Doporučujte našeho kompletního průvodce „Jak založit e-shop a rozjet online podnikání na WordPress a WooCommerce“ a získejte provizi z každého zprostředkovaného prodeje. 

Jak to funguje?

Kontaktujte nás přes formulář níže a my se s vámi spojíme. Partnery si vybíráme individuálně. Napište proto podrobně, jakým způsobem hodláte náš návod propagovat. Je pro nás důležité ověřit si kvalitu partnera.

Pokud si na spolupráci plácneme, vygenerujeme vám promokód na 10% slevu na našeho PDF průvodce. Tuto slevu můžete nabízet čtenářům svého webu, odběratelům svého newsletteru a na dalších místech (více o podmínkách níže).

Kdokoliv zakoupí náš produkt s využitím tohoto kupónu, získá slevu, a vám připadne provize 25 % z výše objednávky.

Jakmile si budete chtít vybrat své nastřádané provize, vystavíte nám fakturu a my vám do 14 dní pošleme peníze.

Registrace

Podmínky spolupráce

  • Žádosti o registraci do programu posuzujeme individálně. Máme právo vás odmítnout, pokud se nám něco nebude zdát. Nestojíme o žádný spam a prodej za každou cenu. Spolupráce nám musí dávat smysl.
  • Do programu se může registrovat pouze náš zákazník, který vlastní našeho PDF průvodce. Nemůžete přece propagovat něco, co sami neznáte! Náš návod doporučujte pouze v případě, že jste se s ním dobře seznámili a přijde vám přínosný.
  • Po schválení registrace vám spolu se slevovým kódem zřídíme také unikátní odkaz, kde budete moct sledovat množství zprostředkovaných prodejů a výši provize.
  • Slevový kupón nesmíte propagovat v placených reklamách nebo jiné placené inzerci.
  • Slevový kupón nesmíte umisťovat na slevové/kupónové portály ani s ním jinak spamovat.
  • Nesmíte kupovat placenou inzerci ve vyhledávačích zaměřenou na klíčová slova obashující název naší značky nebo našich produktů a „předskakovat“ nás tak ve vyhledávání (tzv. Brand Bidding).
  • O výplatu provizí můžete zažádat (vystavit fakturu) maximálně jednou měsíčně.
  • Faktura musí být vystavena na IČ 05182239 a položka faktury musí obsahovat slova „provizní spolupráce“. Faktury zasílejte na info@sellonline a splatnost nastavte na 14 dní.